Współpraca

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że długofalowa współpraca biznesowa,  oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku oraz indywidualnym podejściu, ogromnie sprzyja powodzeniu każdego przedsiębiorstwa.

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo bliskie relacje są ważne i cenne. Wierzymy, że współpraca pozwoli nam odnieść wspólny sukces i być podstawą do dalszego, owocnego rozwoju.

W zależności od reprezentowanej przez Państwa branży prosimy o wybranie odpowiedniej sekcji oferty współpracy.

  Branża pościelowa

  Wieloletnie doświadczenie, zaawansowana technologia oraz zgromadzona przez ten czas wiedza pozwala nam na produkcję puchu i pierza spełniającego zarówno polskie, europejskie, jak i  światowe kryteria jakościowe.Wielką wagę przywiązujemy do starannego i wielokrotnego prania za pomocą ekologicznym detergentów, dzięki czemu nasz towar jest sterylnie czysty oraz całkowicie pozbawiony alergennych właściwości. 

  W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

  Branża alpinistyczna

  W ramach współpracy z firmami reprezentującymi branżę producentów sprzętu alpinistycznego dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas produkt spełniał, zarówno najwyższe standardy jakościowe, jak i wskaźniki wysortowania, sprężystości oraz czystości gatunkowej.

  W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  Branża tapicerska

  Bardzo dobrze znamy realia oraz potrzeby branży tapicerskiej, dzięki temu nasi kontrahenci otrzymują od nas materiał zgodny z ich zindywidualizowanymi potrzebami oraz wymaganiami. Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie oraz życzenia dotyczące oferowanego przez nas pierza.

  W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

 • Zadzwoń

  +48 63 272 46 16

Kontakt